2020 İlkbahar/Yaz Trend Rehberi

2020 İlkbahar/Yaz Trend Rehberi

Bir sıcak bir soğuk başladığımız Mart ayı ile yeni sezonun içimizi ısıtan yeni trendlerine doğru yola çıkıyoruz. Bu sezon hem aşina olduğumuz hem de alışılmışın dışında yeni trendlerle sokak modası yeni rüzgarlara hazırlanıyor. Podyumlarda görücüye çıktıktan sonra şimdilerde vitrinlerde, sokaklarda kendini göstermeye başlayan 2020 İlkbahar/Yaz trendlerinde dikkat çeken detaylara bir göz atalım.

EL EMEĞI GÖZ NURU!

Annelerimizin el emeği masa örtülerini andıran danteller geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda etkisini devam ettiriyor. Sıcak havaların kurtarıcı kumaşları keten , şile bezi gibi doğal kumaşlar el emeği işçiliği tasarımlarla birleşince naif bir görüntü oluşturuyor.

IN JEAN SOKAKTA!

Hepimizin gardıroplarının vazgeçilmezi “Jean” bu sezonda dikkatleri üzerine topluyor. Hem spor, hem şık her türlü tarza hitap eden sezonun trend kalıplarıyla modernize edilmiş modellerle gündüzden geceye devam edeceğiniz kombinlerinizin hit parçası yine karşınızda.

İÇTEN DIŞA!

Önceden göstermeye çekindiğimiz iç giyimler, yeni sezonda kıyafetlerin önemli bir parçası haline geldi. Seksapeliteyi öne çıkaran bu parçalar sokak stilinde sezonun dikkat çeken detayları arasında baş gösteriyor.  İster blazer ceketlerin içine, ister  şort üstüne ister eteklerle kombinleyebilirsi

Irmak Özdener

About Irmak Özdener

Moda Editörü
Irmak Özdener

Irmak Özdener

Moda Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir